Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
nowo zaanektowanych terenach? Szczepienia ochronne świń, obrączkowanie kur? Trzeba już dziś szukać rozwiązań kompleksowych i skutecznych.
Pytań jest wiele. Odpowiedzi brak. Ale to nie zajmuje na razie wójta. Wszak już długo nim nie pobędzie, niestety po dwóch kadencjach musi szukać nowej posady. Może w Zarządzie Miasta?
26.05..2001

Naczelny "Brukowca" o umiastowieniu
Poniższy tekst ukazał się w Gazecie Zachodniej, dodatku do Gazety Wyborczej z 2-3 czerwca 2001.
Pogrążoną w codziennym letargu Ochlę obiegła ostatnio wieść straszna: w wyniku planowanego połączenia gminy z Zieloną Górą wszyscy staniemy się mieszczuchami. Obawy te są w pełni uzasadnione, bowiem według wszelkich znaków na
nowo zaanektowanych terenach? Szczepienia ochronne świń, obrączkowanie kur? Trzeba już dziś szukać rozwiązań kompleksowych i skutecznych.<br>Pytań jest wiele. Odpowiedzi brak. Ale to nie zajmuje na razie wójta. Wszak już długo nim nie pobędzie, niestety po dwóch kadencjach musi szukać nowej posady. Może w Zarządzie Miasta?<br>26.05..2001&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Naczelny "Brukowca" o &lt;orig&gt;umiastowieniu&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Poniższy tekst ukazał się w Gazecie Zachodniej, dodatku do Gazety Wyborczej z 2-3 czerwca 2001. <br>Pogrążoną w codziennym letargu Ochlę obiegła ostatnio wieść straszna: w wyniku planowanego połączenia gminy z Zieloną Górą wszyscy staniemy się mieszczuchami. Obawy te są w pełni uzasadnione, bowiem według wszelkich znaków na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!