Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
na stronę. Brakuje tylko statystyk co robił po opuszczeniu danej strony, czy poszedł po kawę, do kibla czy na telewizję.
Większość z dotychczasowych odwiedzających naszą stronę trafiła tu bezpośrednio (3099) pozostali trafili tu przez różnego rodzaju wyszukiwarki, głownie przez Onet, Wirtualną Polskę, Google, Altavistę.
Oto najciekawsze pytania jakie doprowadziły do Brukowca niektórych Czytelników. Przyznam, że sam byłem zdziwiony...
A zatem pierwsza grupa to pytania o samą Ochlę (59) i Big Szwagra (11). Można uznać, że trafione również były odpowiedzi na hasło "skansen" (9).
Wśród pozostałych można wyróżnić sporą grupę związanych z rolnictwem i wsią w ogóle: rolnictwo (7), rolnictwo polskie (1
na stronę. Brakuje tylko statystyk co robił po opuszczeniu danej strony, czy poszedł po kawę, do kibla czy na telewizję. <br>Większość z dotychczasowych odwiedzających naszą stronę trafiła tu bezpośrednio (3099) pozostali trafili tu przez różnego rodzaju wyszukiwarki, głownie przez Onet, Wirtualną Polskę, Google, Altavistę.<br>Oto najciekawsze pytania jakie doprowadziły do Brukowca niektórych Czytelników. Przyznam, że sam byłem zdziwiony...<br>A zatem pierwsza grupa to pytania o samą Ochlę (59) i Big Szwagra (11). Można uznać, że trafione również były odpowiedzi na hasło "skansen" (9).<br>Wśród pozostałych można wyróżnić sporą grupę związanych z rolnictwem i wsią w ogóle: rolnictwo (7), rolnictwo polskie (1
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!