Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
ten utrzymywał się dość długo, szczególnie zatem ucierpiały zapasy żywnościowe przetrzymywane w lodówkach. Kolejne straty to, według ważności:
- Ochlapusy przegapiły w sumie 5236 godzin seriali hiszpańskojęzycznych,
- nastąpił drastyczny spadek poziomu higieny osobistej. Przez te parę dni Ochalpusy kąpały się nie dość że w zimnej wodzie to jeszcze po omacku.
Redakcja Brukowca Ochlańskiego odstąpiła od zamiaru fotograficznego udokumentowania całego zdarzenia aby nie drażnić współwsiowych dotkniętych a to wyrwaniem, a to powaleniem czy też zgoła przygnieceniem. Wszak gość z aparatem klasy wyższej niż zorka 5 kojarzyłby się w tych okolicznościach z agentem ubezpieczeniowym, a to oznaczałoby nieuchronne wysokie odszkodowanie, czyli koniec końców - kłopoty
ten utrzymywał się dość długo, szczególnie zatem ucierpiały zapasy żywnościowe przetrzymywane w lodówkach. Kolejne straty to, według ważności:<br>- &lt;orig&gt;Ochlapusy&lt;/&gt; przegapiły w sumie 5236 godzin seriali hiszpańskojęzycznych,<br>- nastąpił drastyczny spadek poziomu higieny osobistej. Przez te parę dni &lt;orig&gt;Ochalpusy&lt;/&gt; kąpały się nie dość że w zimnej wodzie to jeszcze po omacku.<br>Redakcja Brukowca Ochlańskiego odstąpiła od zamiaru fotograficznego udokumentowania całego zdarzenia aby nie drażnić &lt;orig&gt;współwsiowych&lt;/&gt; dotkniętych a to wyrwaniem, a to powaleniem czy też zgoła przygnieceniem. Wszak gość z aparatem klasy wyższej niż zorka 5 kojarzyłby się w tych okolicznościach z agentem ubezpieczeniowym, a to oznaczałoby nieuchronne wysokie odszkodowanie, czyli koniec końców - kłopoty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!