Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
koncentrować się na innych niż mówić o sobie.

Krzysztof pyta, czy grupa chce ułatwienia, struktury dla wyklarowania wzajemnych relacji. Gdy się okazuje, że tak, proponuje sesję informacji zwrotnych do poszczególnych osób.

Marianna do Anki:

Lubię twoją szczerość, otwartość, bezpośredniość. Nie lubię twojej dociekliwości. Drążysz sprawy w sposób - według mnie - agresywny.

Brygidka do Justyny:

Denerwuje mnie, że chowasz się za mętnymi opowiadaniami. Pytasz zamiast powiedzieć wprost.

Paweł do Jacka:

Lubię z tobą rozmawiać. Jest mi bardzo bliska twoja postawa na sesjach. Przeszkadza mi, gdy rozładowujesz sytuacje śmiechem. To wątpliwa pomoc.

Joasia do Anki:

Na początku nie lubiłam twojej ostrości. Teraz lubię twoją
koncentrować się na innych niż mówić o sobie.<br><br>Krzysztof pyta, czy grupa chce ułatwienia, struktury dla wyklarowania wzajemnych relacji. Gdy się okazuje, że tak, proponuje sesję informacji zwrotnych do poszczególnych osób.<br><br>Marianna do Anki:<br><br>Lubię twoją szczerość, otwartość, bezpośredniość. Nie lubię twojej dociekliwości. Drążysz sprawy w sposób - według mnie - agresywny.<br><br>Brygidka do Justyny:<br><br>Denerwuje mnie, że chowasz się za mętnymi opowiadaniami. Pytasz zamiast powiedzieć wprost.<br><br>Paweł do Jacka:<br><br>Lubię z tobą rozmawiać. Jest mi bardzo bliska twoja postawa na sesjach. Przeszkadza mi, gdy rozładowujesz sytuacje śmiechem. To wątpliwa pomoc.<br><br>Joasia do Anki:<br><br>Na początku nie lubiłam twojej ostrości. Teraz lubię twoją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego