Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
gen. broni Henryka Szumskiego dowódca wojsk lądowych - gen. broni Zbigniew Zalewski przyjął Krakowski Okręg Wojskowy w podporządkowanie Dowództwa Wojsk Lądowych.
28.11. W Dowództwie Krakowskiego Okręgu Wojskowego odbyła się doroczna odprawa szkoleniowa, w czasie której podsumowano realizację zadań w 1997 r.
28.11. Dowódca Krakowskiego Okręgu Wojskowego - gen. dyw. Zenon Bryk spotkał się z dziennikarzami programu informacyjnego krakowskiego Oddziału TVP S.A. Za wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu problematyki okręgu wyróżnił cały zespół programowy.
29.11. Akademie wojskowe i wyższe szkoły oficerskie uroczyście obchodziły Dzień Podchorążego. Pod pomnikiem Piotra Wysockiego w Parku Łazienkowskim w Warszawie odbył się apel poległych.
Grudzień
1.12
gen. broni Henryka Szumskiego dowódca wojsk lądowych - gen. broni Zbigniew Zalewski przyjął Krakowski Okręg Wojskowy w podporządkowanie Dowództwa Wojsk Lądowych.<br>28.11. W Dowództwie Krakowskiego Okręgu Wojskowego odbyła się doroczna odprawa szkoleniowa, w czasie której podsumowano realizację zadań w 1997 r.<br>28.11. Dowódca Krakowskiego Okręgu Wojskowego - gen. dyw. Zenon Bryk spotkał się z dziennikarzami programu informacyjnego krakowskiego Oddziału TVP S.A. Za wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu problematyki okręgu wyróżnił cały zespół programowy.<br>29.11. Akademie wojskowe i wyższe szkoły oficerskie uroczyście obchodziły Dzień Podchorążego. Pod pomnikiem Piotra Wysockiego w Parku Łazienkowskim w Warszawie odbył się apel poległych.<br>Grudzień<br>1.12
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!