Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Rosja Trzy osoby zginęły, a dwie zostały ciężko poparzone w wyniku awarii rosyjskiego gazociągu w rejonie Jamburga w nocy ze środy na czwartek.
Do wybuchu gazu i pożaru doszło podczas prac konserwacyjnych w jednej z podstacji gazociągu Jamburg-Tuła w okręgu Jamalsko-Nienieckim.
(PAP)


Awaryjne lądowanie boeinga w Glasgow

Wlk. Brytania Boeing 757 ze 140 osobami na pokładzie lecący w czwartek z Glasgow do Nowego Jorku zawrócił na lotnisko w Glasgow, gdzie awaryjnie wylądował.
W luku bagażowym wybuchł niegroźny pożar.
(PAP)


Studenci szturmują telewizję Indonezyjska policja podtrzymuje bramę państwowej telewizji, podczas gdy około 200 muzułmańskich studentów próbuje sforsować wejście. W Dżakarcie
Rosja&lt;/&gt; Trzy osoby zginęły, a dwie zostały ciężko poparzone w wyniku awarii rosyjskiego gazociągu w rejonie Jamburga w nocy ze środy na czwartek.<br>Do wybuchu gazu i pożaru doszło podczas prac konserwacyjnych w jednej z podstacji gazociągu Jamburg-Tuła w okręgu Jamalsko-Nienieckim.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Awaryjne lądowanie boeinga w Glasgow&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wlk. Brytania&lt;/&gt; Boeing 757 ze 140 osobami na pokładzie lecący w czwartek z Glasgow do Nowego Jorku zawrócił na lotnisko w Glasgow, gdzie awaryjnie wylądował. <br>W luku bagażowym wybuchł niegroźny pożar.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Studenci szturmują telewizję&lt;/&gt; Indonezyjska policja podtrzymuje bramę państwowej telewizji, podczas gdy około 200 muzułmańskich studentów próbuje sforsować wejście. W Dżakarcie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego