Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
królewskiej z VII wieku odkryli polscy archeolodzy w ruinach średniowiecznej Dongoli w Sudanie, stolicy chrześcijańskiego królestwa Nubii.
Przy wejściu do tej rezydencji znaleziono pozostałości małego budynku o nieznanym jeszcze przeznaczeniu - być może kaplicy lub grobowca.
(PAP)Brytyjczycy kończą z wszelkim mięsem

DIETA Pryszczyca, która spowodowała masowe wybijanie bydła w W. Brytanii, spowodowała wzrost popularności wegetarianizmu - twierdzi londyńskie Towarzystwo Wegetariańskie.
Według rzecznika towarzystwa, od końca lutego liczba telefonów z prośbą o informacje o diecie wegetariańskiej wzrosła o ponad 100 proc.
(PAP)Mowa jest srebrem, zwłaszcza krótka

NAGRODA Krótka mowa opłaciła się Michaelowi Dudokowi de Witt. Zdobył on nie tylko Oscara, ale również
królewskiej z VII wieku odkryli polscy archeolodzy w ruinach średniowiecznej Dongoli w Sudanie, stolicy chrześcijańskiego królestwa Nubii.<br>Przy wejściu do tej rezydencji znaleziono pozostałości małego budynku o nieznanym jeszcze przeznaczeniu - być może kaplicy lub grobowca.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Brytyjczycy kończą z wszelkim mięsem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;DIETA&lt;/&gt; Pryszczyca, która spowodowała masowe wybijanie bydła w W. Brytanii, spowodowała wzrost popularności wegetarianizmu - twierdzi londyńskie Towarzystwo Wegetariańskie.<br>Według rzecznika towarzystwa, od końca lutego liczba telefonów z prośbą o informacje o diecie wegetariańskiej wzrosła o ponad 100 proc.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mowa jest srebrem, zwłaszcza krótka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;NAGRODA&lt;/&gt; Krótka mowa opłaciła się Michaelowi Dudokowi de Witt. Zdobył on nie tylko Oscara, ale również
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego