Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy edukacyjne
Rok: 2000
zimowy chcielibyśmy bardzo gorąco pogratulować naszym studentom wyników uzyskanych w nauce języka angielskiego oraz podziękować za dotychczasową, miłą współpracę.
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny semestr, tym razem wiosenny, trwający od 22 lutego do 18 czerwca 1999 roku oraz zaproponować kontynuację nauki języka angielskiego w okresie letnio-wakacyjnym w Wielkiej Brytanii.
Prosimy o zapoznanie się z dołączoną tegoroczną ofertą wakacyjną i o kontakt z biurem w przypadku ewentualnych pytań.
Dla tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z oferty wakacyjnej, w siedzibie naszej Firmy na ul. Zakroczymskiej 6, odbędzie się prezentacja najlepszych szkół językowych w Wielkiej Brytanii.
Korzystając z okazji pozwalamy sobie
zimowy chcielibyśmy bardzo gorąco pogratulować naszym studentom wyników uzyskanych w nauce języka angielskiego oraz podziękować za dotychczasową, miłą współpracę.<br>Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny semestr, tym razem wiosenny, trwający od 22 lutego do 18 czerwca 1999 roku oraz zaproponować kontynuację nauki języka angielskiego w okresie letnio-wakacyjnym w Wielkiej Brytanii.<br>Prosimy o zapoznanie się z dołączoną tegoroczną ofertą wakacyjną i o kontakt z biurem w przypadku ewentualnych pytań.<br>Dla tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z oferty wakacyjnej, w siedzibie naszej Firmy na ul. Zakroczymskiej 6, odbędzie się prezentacja najlepszych szkół językowych w Wielkiej Brytanii.<br>Korzystając z okazji pozwalamy sobie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego