Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
wygląd (spójrz na rysunek 2-2).


Zwróć uwagę na wiersz, zaczynający się słowami:
Directory of
To, co znajduje się z prawej strony tego napisu, to miejsce, gdzie komputer odnalazł TAGa (z rysunku wynika, że program zapętał się aż na dysk E: do katalogu \TAG31). Wobec tego możesz teraz spokojnie napisać:
CD \właśnie ten katalog
i nacisnąć [Enter]. Słowa "właśnie ten katalog" zastąp napisem wyświetlanym po prawej stronie "Directory of", pomijając nazwę dysku (ja powinienem wpisać CD \TAG31).
Nie pozostaje Ci teraz nic innego, jak napisać:
TAG
nacisnąć [Enter] i rozkoszować się widokiem nareszcie odnalezionego i uruchomionego TAGa.
Jeżeli wszystko to nie
wygląd (spójrz na rysunek 2-2).<br><br><br>Zwróć uwagę na wiersz, zaczynający się słowami:<br>Directory of<br>To, co znajduje się z prawej strony tego napisu, to miejsce, gdzie komputer odnalazł TAGa (z rysunku wynika, że program zapętał się aż na dysk E: do katalogu \TAG31). Wobec tego możesz teraz spokojnie napisać:<br>CD \właśnie ten katalog<br>i nacisnąć [Enter]. Słowa "właśnie ten katalog" zastąp napisem wyświetlanym po prawej stronie "Directory of", pomijając nazwę dysku (ja powinienem wpisać CD \TAG31).<br>Nie pozostaje Ci teraz nic innego, jak napisać:<br>TAG<br>nacisnąć [Enter] i rozkoszować się widokiem nareszcie odnalezionego i uruchomionego TAGa.<br>Jeżeli wszystko to nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego