Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pomysłu, podobnie jak się to stało wcześniej z "Wojnami Gwiezdnymi".
(PAP)


Kijów odpowie za pirackie płyty

USA Waszyngton zagroził Ukrainie sankcjami gospodarczymi, jeśli jej rząd nie podejmie pilnych działań, zmierzających do wyeliminowania piractwa fonograficznego i komputerowego.
Według USA w ostatnich 2 latach wyprodukowano i sprzedano tam 60-80 mln pirackich CD, przez co amerykański przemysł stracił ok. 200 mln USD.
(PAP)


Amerykanin popiera i krytykuje szeryfa

USA 60 proc. Amerykanów popiera prezydenta George'a W. Busha - wynika z sondażu, który przeprowadziły dziennik "New York Times" i stacja telewizyjna CBS.
Około połowy badanych uważa jednak, że Bush nie ma pełnej kontroli nad tym
pomysłu, podobnie jak się to stało wcześniej z "Wojnami Gwiezdnymi".&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kijów odpowie za pirackie płyty&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;USA&lt;/&gt; Waszyngton zagroził Ukrainie sankcjami gospodarczymi, jeśli jej rząd nie podejmie pilnych działań, zmierzających do wyeliminowania piractwa fonograficznego i komputerowego.<br>Według USA w ostatnich 2 latach wyprodukowano i sprzedano tam 60-80 mln pirackich CD, przez co amerykański przemysł stracił ok. 200 mln USD.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Amerykanin popiera i krytykuje szeryfa&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;USA&lt;/&gt; 60 proc. Amerykanów popiera prezydenta George'a W. Busha - wynika z sondażu, który przeprowadziły dziennik "New York Times" i stacja telewizyjna CBS.<br>Około połowy badanych uważa jednak, że Bush nie ma pełnej kontroli nad tym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego