Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklama sprzętu rtv
Rok: 2000
DVD i zwykłych audio CD, lecz także płyt audio jednokrotnego (CD-R) oraz wielokrotnego zapisu (CD-RW). Dzięki temu Twój odtwarzacz DVD będzie mógł służyć nie tylko do oglądania filmów czy koncertów, ale również do słuchania najwyższej jakości muzyki, a także składanek stworzonych przez Ciebie na płytach CD-R i CD-RW!
Cyfrowe wyjście audio w standardach PCM (MPEG) AC-3 / DTS
Dzięki zaawansowanym standardom kodowania cyfrowego dźwięku poczujesz się jak w samym centrum wydarzeń. Odtwarzacz wyposażony jest w cyfrowe wyjścia audio zgodne z powszechnie obowiązującymi standardami.
Cyfrowa magistrala "Cinemalink"
Dzięki łączu Cinemalink, firma Philips zapewnia najlepszy sposób dołączenia odtwarzaczy DVD
DVD i zwykłych audio CD, lecz także płyt audio jednokrotnego (CD-R) oraz wielokrotnego zapisu (CD-RW). Dzięki temu Twój odtwarzacz DVD będzie mógł służyć nie tylko do oglądania filmów czy koncertów, ale również do słuchania najwyższej jakości muzyki, a także składanek stworzonych przez Ciebie na płytach CD-R i CD-RW!<br>Cyfrowe wyjście audio w standardach PCM (MPEG) AC-3 / DTS <br>Dzięki zaawansowanym standardom kodowania cyfrowego dźwięku poczujesz się jak w samym centrum wydarzeń. Odtwarzacz wyposażony jest w cyfrowe wyjścia audio zgodne z powszechnie obowiązującymi standardami.<br>Cyfrowa magistrala "Cinemalink" <br>Dzięki łączu Cinemalink, firma Philips zapewnia najlepszy sposób dołączenia odtwarzaczy DVD
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego