Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
muzyki w plikach MP3 - bowiem z jednego dysku CD-R/RW można słuchać muzyki aż przez 10 godzin. A duży wyświetlacz zawiera komplet informacji o folderach, plikach i utworach.
CDX-CA600X
Osobom, które nie potrzebują funkcji odtwarzania plików MP3, polecamy radioodtwarzacz CDX-CA600X. Potrafi on odtwarzać płyty CD i dyski CD-R/RW. Maksymalna moc wyjściowa 4 x 50 watów, regulacje dźwięku, wyjścia przedwzmacniacza - cała reszta jest taka sama jak w modelu u góry.
CDX-CA600
Ten tuner CD pozwala na wybór koloru podświetlenia: zielonego albo bursztynowego. A poza tym jest identyczny z modelem CDX-CA600X.
Muzyka z Internetu zawitała do
muzyki w plikach MP3 - bowiem z jednego dysku CD-R/RW można słuchać muzyki aż przez 10 godzin. A duży wyświetlacz zawiera komplet informacji o folderach, plikach i utworach.<br>&lt;name type="prod"&gt;CDX-CA600X&lt;/&gt;<br>Osobom, które nie potrzebują funkcji odtwarzania plików MP3, polecamy radioodtwarzacz &lt;name type="prod"&gt;CDX-CA600X&lt;/&gt;. Potrafi on odtwarzać płyty CD i dyski CD-R/RW. Maksymalna moc wyjściowa 4 x 50 watów, regulacje dźwięku, wyjścia przedwzmacniacza - cała reszta jest taka sama jak w modelu u góry.<br>&lt;name type="prod"&gt;CDX-CA600&lt;/&gt;<br>Ten tuner CD pozwala na wybór koloru podświetlenia: zielonego albo bursztynowego. A poza tym jest identyczny z modelem &lt;name type="prod"&gt;CDX-CA600X&lt;/&gt;.<br>Muzyka z Internetu zawitała do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego