Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
pozwala także na odtwarzanie dysków CD-R/RW. Ma ponadto funkcję CD Text. Zatem jeśli znajdują się zapisane dane CD Text, na wyświetlaczu radioodtwarzacza automatycznie pojawiają się wyczerpujące informacje o płycie i utworze.
CDX-444RF
Posiadacze radioodtwarzaczy bez funkcji sterowania zmieniaczem nie są skazani na brak wspaniałego dźwięku z płyt CD. Ten zmieniacz 10 płyt wykorzystuje techniki transmisji z użyciem częstotliwości radiowej, a jego pilot pozwala na sterowanie 10 płytami CD. Oddzielny wyświetlacz przekazuje wszystkie potrzebne informacje o płycie i utworze. I można zamontować go w dowolnym miejscu!
Muzyka z Internetu!
Nagrań MP3 można słuchać również korzystając ze zmieniacza płyt!
Podczas
pozwala także na odtwarzanie dysków CD-R/RW. Ma ponadto funkcję CD Text. Zatem jeśli znajdują się zapisane dane CD Text, na wyświetlaczu radioodtwarzacza automatycznie pojawiają się wyczerpujące informacje o płycie i utworze.<br>&lt;name type="prod"&gt;CDX-444RF&lt;/&gt;<br>Posiadacze radioodtwarzaczy bez funkcji sterowania zmieniaczem nie są skazani na brak wspaniałego dźwięku z płyt CD. Ten zmieniacz 10 płyt wykorzystuje techniki transmisji z użyciem częstotliwości radiowej, a jego pilot pozwala na sterowanie 10 płytami CD. Oddzielny wyświetlacz przekazuje wszystkie potrzebne informacje o płycie i utworze. I można zamontować go w dowolnym miejscu!<br>Muzyka z Internetu! <br>Nagrań MP3 można słuchać również korzystając ze zmieniacza płyt!<br>Podczas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego