Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
w tunerze CD lub w zmieniaczu z funkcją odtwarzania MP3, na wyświetlaczu pojawia się komplet informacji odczytanych ze znaczników ID3.
A informacje...
w postaci znaczników ID3, takie jak "spis treści" płyty, a w nim informacje o nazwiskach wykonawców, tytule albumu i tytułach utworów obejrzymy na wyświetlaczu radioodtwarzacza.
28
ZMIENIACZE PŁYT CD / ZESTAWY
KP-CD600XD10
Jeśli weźmiemy w pełni wyposażony tuner CD, na przykład CDX-CA600X, i podłączymy do niego zmieniacz 10 płyt CD, to co uzyskamy?
Przyjemnie spędzony czas nawet w długiej trasie! Oba urządzenia obsługują dane CD Text i pozwalają na odtwarzanie dysków CD-R/RW. Moc 4 x 50
w tunerze CD lub w zmieniaczu z funkcją odtwarzania MP3, na wyświetlaczu pojawia się komplet informacji odczytanych ze znaczników ID3.<br>A informacje...<br>w postaci znaczników ID3, takie jak "spis treści" płyty, a w nim informacje o nazwiskach wykonawców, tytule albumu i tytułach utworów obejrzymy na wyświetlaczu radioodtwarzacza.<br>28<br>ZMIENIACZE PŁYT CD / ZESTAWY<br>&lt;name type="prod"&gt;KP-CD600XD10&lt;/&gt;<br>Jeśli weźmiemy w pełni wyposażony tuner CD, na przykład &lt;name type="prod"&gt;CDX-CA600X&lt;/&gt;, i podłączymy do niego zmieniacz 10 płyt CD, to co uzyskamy?<br>Przyjemnie spędzony czas nawet w długiej trasie! Oba urządzenia obsługują dane CD Text i pozwalają na odtwarzanie dysków CD-R/RW. Moc 4 x 50
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego