Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 05.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
temu członek SKL. Zamyka ją natomiast Rafał Kubacki - trzykrotny mistrz świata w dżudo i czterokrotny mistrz Europy w tej dyscyplinie. Absolwent wrocławskiej AWF, jeszcze trzy lata temu członek Unii Wolności. Znany z roli Ursusa w ekranizacji "Quo vadis". Akcent artystyczny ma jeszcze lista łódzka, z której startuje śpiewak operowy Grzegorz Caban.
Dalej są głównie ekonomiści i przedsiębiorcy. I tak na Śląsku liderem jest Leszek Sudoł, udziałowiec i wiceprezes taniej Linii Lotniczej Air Polonia. Sudoł jest także asystentem w Katedrze Projektowania Systemów Zarządzania na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.
Jedno z ostatnich miejsc w Katowicach przypadło natomiast jedynemu w Samoobronie przedstawicielowi świata dyplomacji
temu członek &lt;name type="org"&gt;SKL&lt;/&gt;. Zamyka ją natomiast &lt;name type="person"&gt;Rafał Kubacki&lt;/&gt; - trzykrotny mistrz świata w dżudo i czterokrotny mistrz &lt;name type="place"&gt;Europy&lt;/&gt; w tej dyscyplinie. Absolwent wrocławskiej &lt;name type="org"&gt;AWF&lt;/&gt;, jeszcze trzy lata temu członek &lt;name type="org"&gt;Unii Wolności&lt;/&gt;. Znany z roli Ursusa w ekranizacji &lt;name type="tit"&gt;"Quo vadis"&lt;/&gt;. Akcent artystyczny ma jeszcze lista łódzka, z której startuje śpiewak operowy &lt;name type="person"&gt;Grzegorz Caban&lt;/&gt;.<br>Dalej są głównie ekonomiści i przedsiębiorcy. I tak na &lt;name type="place"&gt;Śląsku&lt;/&gt; liderem jest &lt;name type="person"&gt;Leszek Sudoł&lt;/&gt;, udziałowiec i wiceprezes taniej &lt;name type="org"&gt;Linii Lotniczej Air Polonia&lt;/&gt;. &lt;name type="person"&gt;Sudoł&lt;/&gt; jest także asystentem w &lt;name type="org"&gt;Katedrze Projektowania Systemów Zarządzania&lt;/&gt; na &lt;name type="org"&gt;Akademii Ekonomicznej&lt;/&gt; we &lt;name type="place"&gt;Wrocławiu&lt;/&gt;.<br>Jedno z ostatnich miejsc w Katowicach przypadło natomiast jedynemu w &lt;name type="org"&gt;Samoobronie&lt;/&gt; przedstawicielowi świata dyplomacji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego