Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
sąd apelacyjny uznał, że trzeba jeszcze raz przeliczyć głosy w wyborach z 2002 r. Apelował o to Leszek Baraniewski, który dostał tyle samo głosów co Szykulska: 121. Twierdził, że komisja pomyliła się na jego niekorzyść.

Zrzucajcie kilogramy
REKREACJA
Dzisiaj w Centrum Handlowym Wola Park przy Górczewskiej 124 otwarty zostanie nowoczesny Calypso Reebok Fitnes Club. Cała siłownia będzie klimatyzowana i wyposażona w najróżniejszy sprzęt do wyciskania siódmych potów.
Pożegnaliśmy rok na spokojnie
Największa impreza sylwestrowa w stolicy była pilnowana przez ponad 1000 policjantów, strażników i ochroniarzy
Przez ponad 3 godziny jeździliśmy razem z patrolem policyjnym po ulicach Śródmieścia i... strasznie się wynudziliśmy
sąd apelacyjny uznał, że trzeba jeszcze raz przeliczyć głosy w wyborach z 2002 r. Apelował o to &lt;name type="person"&gt;Leszek Baraniewski&lt;/&gt;, który dostał tyle samo głosów co &lt;name type="person"&gt;Szykulska&lt;/&gt;: 121. Twierdził, że komisja pomyliła się na jego niekorzyść.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zrzucajcie kilogramy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;REKREACJA&lt;/&gt;<br>Dzisiaj w &lt;name type="place"&gt;Centrum Handlowym Wola Park&lt;/&gt; przy &lt;name type="place"&gt;Górczewskiej&lt;/&gt; 124 otwarty zostanie nowoczesny &lt;name type="org"&gt;Calypso Reebok Fitnes Club&lt;/&gt;. Cała siłownia będzie klimatyzowana i wyposażona w najróżniejszy sprzęt do wyciskania siódmych potów.&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Pożegnaliśmy rok na spokojnie&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Największa impreza sylwestrowa w stolicy była pilnowana przez ponad 1000 policjantów, strażników i ochroniarzy&lt;/&gt;<br>Przez ponad 3 godziny jeździliśmy razem z patrolem policyjnym po ulicach &lt;name type="place"&gt;Śródmieścia&lt;/&gt; i... strasznie się wynudziliśmy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego