Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
rozwój sektora rolniczego, złagodzenie prawa związanego z zatrudnieniem i wzmożenie wysiłków związanych z ochroną środowiska.
(PAP)



100 milionów ton przez 25 lat pracy

jubileusz 100-milionową tonę stali wyprodukowała we wtorek Huta Katowice SA. Działający od 25 lat zakład jest największym w Polsce producentem stali. Jak mówił prezes huty Andrzej Capiga, stal z HK należy do najtańszych w Europie.
Choć huta produkuje tanią stal, wadliwa struktura jej produkcji powoduje, że zakład nie jest trwale konkurencyjny.
(PAP)



Nowy wiceminister skarbu mianowany

NOMINACJA Profesor Marian Miłek został nowym wiceministrem skarbu państwa.
Marian Miłek zastąpił na tym stanowisku Jakuba Tropiłę, który odpowiadał między innymi
rozwój sektora rolniczego, złagodzenie prawa związanego z zatrudnieniem i wzmożenie wysiłków związanych z ochroną środowiska.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;100 milionów ton przez 25 lat pracy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;jubileusz&lt;/&gt; 100-milionową tonę stali wyprodukowała we wtorek Huta Katowice SA. Działający od 25 lat zakład jest największym w Polsce producentem stali. Jak mówił prezes huty Andrzej Capiga, stal z HK należy do najtańszych w Europie.<br>Choć huta produkuje tanią stal, wadliwa struktura jej produkcji powoduje, że zakład nie jest trwale konkurencyjny.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nowy wiceminister skarbu mianowany&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;NOMINACJA&lt;/&gt; Profesor Marian Miłek został nowym wiceministrem skarbu państwa.<br>Marian Miłek zastąpił na tym stanowisku Jakuba Tropiłę, który odpowiadał między innymi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego