Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
kosmetyki są tak naturalne, że chciałoby się je zjeść.
Co najbardziej lubisz jeść?
Najczęściej jem proteiny. Ale uwielbiam filety rybne oraz tuńczyka w każdej postaci. Od dłuższego czasu staram się walczyć z moją słabością do słodyczy, ale nie jest to łatwe. Nie jestem w stanie odmówić sobie lodów Héagen-Dazs Cappuccino.
Co robisz, żeby zachować dobrą kondycję?
Uważam, że najlepsze efekty dają ćwiczenia rozciągające i wzmacniające. Dzięki nim stałam się o wiele szczuplejsza i sprawniejsza. Ćwiczenia te wydłużają, wysmuklają i sprawiają, że ciało staje się twarde jak skała.
Jaki jest sekret twojej urody?
Moja mama zawsze kazała zjadać mi ogromne ilości
kosmetyki są tak naturalne, że chciałoby się je zjeść.<br>Co najbardziej lubisz jeść? <br>Najczęściej jem proteiny. Ale uwielbiam filety rybne oraz tuńczyka w każdej postaci. Od dłuższego czasu staram się walczyć z moją słabością do słodyczy, ale nie jest to łatwe. Nie jestem w stanie odmówić sobie lodów Héagen-Dazs Cappuccino.<br>Co robisz, żeby zachować dobrą kondycję?<br>Uważam, że najlepsze efekty dają ćwiczenia rozciągające i wzmacniające. Dzięki nim stałam się o wiele szczuplejsza i sprawniejsza. Ćwiczenia te wydłużają, wysmuklają i sprawiają, że ciało staje się twarde jak skała. <br>Jaki jest sekret twojej urody? <br>Moja mama zawsze kazała zjadać mi ogromne ilości
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego