Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.30
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
konwoju bankowego będą musieli pozostać w więzieniu 11 lat, a nie 12, jak wcześniej postanowił sąd niższej instancji - zdecydował w czwartek sąd apelacyjny.
Jednocześnie zostały odrzucone apelacje oskarżonych, którzy domagali się uniewinnienia.
(PAP)Najnowsza klinika z nierdzewną stalą

Katowice Najnowocześniejsze w Polsce kardiochirurgiczne sale operacyjne otwarto w czwartek w Górnośląskim Centrum Medycznym. W dwóch klinikach Centrum odbywa się najwięcej operacji serca w kraju.
Sale operacyjne zostały pokryte nierdzewną stalą, a podłogi - wykładzinami zapewniającymi ochronę przed drobnoustrojami.
(PAP)Mieszkańcy Świnoujścia żądają otwarcia granicy

Radni i mieszkańcy Świnoujścia protestują przeciwko decyzji MSWiA o zamknięciu dla pieszych przejścia granicznego Świnoujście-Ahlbeck. Radni miasta podjęli
konwoju bankowego będą musieli pozostać w więzieniu 11 lat, a nie 12, jak wcześniej postanowił sąd niższej instancji - zdecydował w czwartek sąd apelacyjny.<br>Jednocześnie zostały odrzucone apelacje oskarżonych, którzy domagali się uniewinnienia.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Najnowsza klinika z nierdzewną stalą&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Katowice&lt;/&gt; Najnowocześniejsze w Polsce kardiochirurgiczne sale operacyjne otwarto w czwartek w Górnośląskim Centrum Medycznym. W dwóch klinikach Centrum odbywa się najwięcej operacji serca w kraju.<br>Sale operacyjne zostały pokryte nierdzewną stalą, a podłogi - wykładzinami zapewniającymi ochronę przed drobnoustrojami.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mieszkańcy Świnoujścia żądają otwarcia granicy&lt;/&gt;<br><br>Radni i mieszkańcy Świnoujścia protestują przeciwko decyzji MSWiA o zamknięciu dla pieszych przejścia granicznego Świnoujście-Ahlbeck. Radni miasta podjęli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego