Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zespołów zagranicznych i cztery polskie. Wśród nich znalazł się Zespół Regionalny "Orawa" im. Emila Miki z Lipnicy Wielkiej. Zespół uczestniczył także w przemarszu ulicami miasta i we Mszy św. w poznańskiej farze. Muzyka orawska przypomniała nuty, które śpiewano i grano Papieżowi podczas jego pobytu w Zakopanem.
Organizatorem imprezy było Międzynarodowe Centrum Kultury Ludowej i władze Poznania.
jofPodziękowanie

Koło Zakopane przy Związku Podhalan w Ameryce wraz z przewodniczącym Wacławem Ustupskim serdecznie dziękuje wszystkim, którzy ofiarowali donacje na ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych na Kamieńcu w Zakopanem.
Oto lista darczyńców: .Pomoc dla niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zakopanem uruchomiło program dofinansowania ze
zespołów zagranicznych i cztery polskie. Wśród nich znalazł się Zespół Regionalny "Orawa" im. Emila Miki z Lipnicy Wielkiej. Zespół uczestniczył także w przemarszu ulicami miasta i we Mszy św. w poznańskiej farze. Muzyka orawska przypomniała nuty, które śpiewano i grano Papieżowi podczas jego pobytu w Zakopanem.<br> Organizatorem imprezy było Międzynarodowe Centrum Kultury Ludowej i władze Poznania.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Podziękowanie&lt;/tit&gt;<br><br>Koło Zakopane przy Związku Podhalan w Ameryce wraz z przewodniczącym Wacławem Ustupskim serdecznie dziękuje wszystkim, którzy ofiarowali donacje na ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych na Kamieńcu w Zakopanem.<br>Oto lista darczyńców: &lt;gap&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pomoc dla niepełnosprawnych&lt;/tit&gt;<br><br>Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zakopanem uruchomiło program dofinansowania ze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego