Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Pomorska
Nr: 27.3
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 1998
efektywnej wzajemnej współpracy to potencjalny europol, czyli ośrodek mający szansę konkurować i współpracować w przestrzeni europejskiej.

Życząc sukcesów w dążeniach do utworzenia 13-go regionu przesyłam w załączeniu wstępne wyniki wspomnianych badań.

Z poważaniem

Dyrektor Biura Roman Chmielewski

x x x

Potrzebę utworzenia regionu kujawsko-pomorskiego widzi poznańskie biuro Rządowego Centrum Studiów Strategicznych (dawniej Centralny Urząd Planowania). Instytucji, było nie było, znaczącej i poważnej. Podkreślmy to raz jeszcze: RZĄDOWEJ. Jej opinia wynika, jak wolno sądzić, z obiektywnych warunków rozwoju kraju, jest efektem prowadzonych badań. Nie są to przypuszczenia, rozwiązania wariantowe, a jednoznaczne stwierdzenia.

Okazuje się jednak, że dla RZĄDOWEGO zespołu przygotowującego
efektywnej wzajemnej współpracy to potencjalny &lt;orig&gt;europol&lt;/&gt;, czyli ośrodek mający szansę konkurować i współpracować w przestrzeni europejskiej.<br><br> Życząc sukcesów w dążeniach do utworzenia 13-go regionu przesyłam w załączeniu wstępne wyniki wspomnianych badań.<br><br> Z poważaniem<br><br>&lt;au&gt; Dyrektor Biura Roman Chmielewski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br> x x x<br><br> Potrzebę utworzenia regionu kujawsko-pomorskiego widzi poznańskie biuro Rządowego Centrum Studiów Strategicznych (dawniej Centralny Urząd Planowania). Instytucji, było nie było, znaczącej i poważnej. Podkreślmy to raz jeszcze: RZĄDOWEJ. Jej opinia wynika, jak wolno sądzić, z obiektywnych warunków rozwoju kraju, jest efektem prowadzonych badań. Nie są to przypuszczenia, rozwiązania wariantowe, a jednoznaczne stwierdzenia.<br><br> Okazuje się jednak, że dla RZĄDOWEGO zespołu przygotowującego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego