Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
będą kursowały pomiędzy Centrum i Terminalami.
Centrum Połączeń Lotniczych ułatwi przesiadki, czynić je wygodniejszymi i niekłopotliwymi, da także pasażerom możliwość odpoczynku, relaksu i odświeżenia się przed kontynuowaniem podróży. Wśród licznych udogodnień oprócz pryszniców wymienić należy pomieszczenie do prasowania odzieży. miejsce do zabaw dla dzieci oraz wygodne fotele umożliwiające drzemkę.
W Centrum znajduje się też pomieszczenie dla pasażerów Executive Club, mające połączenie z powiększoną poczekalnią Club Europe.
Sklepy z artykułami wolnymi od cła i podatku znajdują się obok, w Terminalu 1. Po ukończeniu hali odlotów Terminal 1 będzie mógł się poszczycić największą na świecie siecią takich sklepów.
Budowa CPL jest częścią inwestycji
będą kursowały pomiędzy Centrum i Terminalami.<br>Centrum Połączeń Lotniczych ułatwi przesiadki, czynić je wygodniejszymi i niekłopotliwymi, da także pasażerom możliwość odpoczynku, relaksu i odświeżenia się przed kontynuowaniem podróży. Wśród licznych udogodnień oprócz pryszniców wymienić należy pomieszczenie do prasowania odzieży. miejsce do zabaw dla dzieci oraz wygodne fotele umożliwiające drzemkę.<br>W Centrum znajduje się też pomieszczenie dla pasażerów Executive Club, mające połączenie z powiększoną poczekalnią Club Europe.<br>Sklepy z artykułami wolnymi od cła i podatku znajdują się obok, w Terminalu 1. Po ukończeniu hali odlotów Terminal 1 będzie mógł się poszczycić największą na świecie siecią takich sklepów.<br>Budowa CPL jest częścią inwestycji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego