Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pod względem dostępu do Internetu znalazły się Stany Zjednoczone, a następnie Singapur.
(PAP)Szczurza zupa podbija Wietnam

obyczaje Wietnamskie media informują, że chłopi, zajmujący się głównie uprawą ryżu, dorabiają sobie polowaniami na szczury, dostarczając codziennie na rynki świeżą porcję tych gryzoni chętnie kupowanych przez bary i restauracje.
Tygodnik "Tuoi Tre Chu Nhat" poinformował, że w prowincji Bac Lieu każdego dnia około trzech ton tych gryzoni kończy jako kwaśna zupa szczurza, gulasz albo pieczyste.
(PAP)POCZTA METROPOLUMZA nie dba o swoich pasażerów

Od jesieni zeszłego roku coś bardzo złego dzieje się na linii autobusów 188 i 523 od pętli Olszynka Grochowska
pod względem dostępu do Internetu znalazły się Stany Zjednoczone, a następnie Singapur.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szczurza zupa podbija Wietnam&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;obyczaje&lt;/&gt; Wietnamskie media informują, że chłopi, zajmujący się głównie uprawą ryżu, dorabiają sobie polowaniami na szczury, dostarczając codziennie na rynki świeżą porcję tych gryzoni chętnie kupowanych przez bary i restauracje.<br>Tygodnik "Tuoi Tre Chu Nhat" poinformował, że w prowincji Bac Lieu każdego dnia około trzech ton tych gryzoni kończy jako kwaśna zupa szczurza, gulasz albo pieczyste.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=13&gt;<br><br>&lt;tit&gt;POCZTA METROPOLU&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;MZA nie dba o swoich pasażerów&lt;/&gt;<br><br>Od jesieni zeszłego roku coś bardzo złego dzieje się na linii autobusów 188 i 523 od pętli Olszynka Grochowska
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!