Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Zakopane. Najlepszą okazała się Magdalena Stoch z Zębu, a następnie: Monika Kowalczyk z Nowego Bystrego i Małgorzata Knapik z Witowa. Natomiast w klasyfikacji szkół pierwsze trzy miejsca przypadły szkołom z następujących miejscowości: Nowego Bystrego, Zębu i Witowa. Z kolei w konkursie plastycznym najlepiej zaprezentowały się szkoły z Nowego Bystrego, Małego Cichego i SP nr 6 z Zakopanego.
Organizatorem konkursu była Rada Szkoły w Małym Cichym oraz Tatrzański Park Narodowy - także fundator nagród.
jofChochołowska dyplomacja

Trwa wymiana pisemnych propozycji między Tatrzańskim Parkiem Narodowym a Wspólnotą Leśną Uprawnionych 8 Wsi w sprawie likwidacji podwójnych biletów wstępu do Doliny Chochołowskiej.
W ubiegłym tygodniu
Zakopane. Najlepszą okazała się Magdalena Stoch z Zębu, a następnie: Monika Kowalczyk z Nowego Bystrego i Małgorzata Knapik z Witowa. Natomiast w klasyfikacji szkół pierwsze trzy miejsca przypadły szkołom z następujących miejscowości: Nowego Bystrego, Zębu i Witowa. Z kolei w konkursie plastycznym najlepiej zaprezentowały się szkoły z Nowego Bystrego, Małego Cichego i SP nr 6 z Zakopanego.<br>Organizatorem konkursu była Rada Szkoły w Małym Cichym oraz Tatrzański Park Narodowy - także fundator nagród.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Chochołowska dyplomacja&lt;/tit&gt;<br><br>Trwa wymiana pisemnych propozycji między Tatrzańskim Parkiem Narodowym a Wspólnotą Leśną Uprawnionych 8 Wsi w sprawie likwidacji podwójnych biletów wstępu do Doliny Chochołowskiej.<br>W ubiegłym tygodniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego