Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 11
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
do środka pojazdu i uszkodzić instalację elektryczną. Zanim silnik odpalił, spłoszyli ich przypadkowi przechodnie. Mimo natychmiastowego powiadomienia policji, po złodziejach ślad zaginął.
Nikt nie przeszkodził w kradzieży poloneza trucka (TAU 5110, koloru bordowego, biała skrzynka). Samochód zniknął 10 marca między godz. 13 a 18 z ul. Dietla w Szczawnicy.
BZCichy arsenał

Prawdziwy arsenał broni znaleźli policjanci w jednym z domów w miejscowości Ciche. Na razie wiadomo tylko, że broń nie została zgromadzona z pobudek kolekcjonerskich.
Podczas przeszukania domu Włodzimierza W. funkcjonariusze natrafili na sztucer myśliwski z kompletnym oprzyrządowaniem, mały damski pistolet na ostrą amunicję, wiatrówkę sportową przerobioną na KBKS, pistolet
do środka pojazdu i uszkodzić instalację elektryczną. Zanim silnik odpalił, spłoszyli ich przypadkowi przechodnie. Mimo natychmiastowego powiadomienia policji, po złodziejach ślad zaginął.<br>Nikt nie przeszkodził w kradzieży poloneza trucka (TAU 5110, koloru bordowego, biała skrzynka). Samochód zniknął 10 marca między godz. 13 a 18 z ul. Dietla w Szczawnicy.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Cichy arsenał &lt;/tit&gt;<br><br>Prawdziwy arsenał broni znaleźli policjanci w jednym z domów w miejscowości Ciche. Na razie wiadomo tylko, że broń nie została zgromadzona z pobudek kolekcjonerskich.<br>Podczas przeszukania domu Włodzimierza W. funkcjonariusze natrafili na sztucer myśliwski z kompletnym oprzyrządowaniem, mały damski pistolet na ostrą amunicję, wiatrówkę sportową przerobioną na KBKS, pistolet
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego