Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 37 (2934)
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
przecież nie wypadają - zaprotestował Falczak.
- Ja wiem, że tobie nie wypadają, ale wypadają twojej sekretarce.

Gotuj się człowieku
Pewien płyn do kąpieli zachwycił nas sposobem użycia:
Stosować do kąpieli w rozcieńczeniu 40 ml na 60 l. wody. Temperatura kąpieli powinna wynosić około 50°C i trwać co najmniej 20 minut.
Ciekawe, czy producent próbował i czy jeszcze żyje?
(Nadesłała: H. Jurkowska)

O WACUSIU
- Falczakowa wróciła od fryzjera. "Jak ci się podoba moja fryzura?" - zapytała Falczaka. "Wygląda, jakbyś miała perukę" - mruknął Falczak. "Bo mam!" - ucieszyła się Falczakowa.

Kot z całego komputera lubi tylko mysz.
*
Człowiek pierwotny rozporządzał bardzo prymitywnymi narzędziami do założenia
przecież nie wypadają - zaprotestował Falczak.<br>- Ja wiem, że tobie nie wypadają, ale wypadają twojej sekretarce.<br><br>&lt;tit1&gt;Gotuj się człowieku&lt;/&gt;<br> Pewien płyn do kąpieli zachwycił nas sposobem użycia:<br> Stosować do kąpieli w rozcieńczeniu 40 ml na 60 l. wody. Temperatura kąpieli powinna wynosić około 50°C i trwać co najmniej 20 minut.<br> Ciekawe, czy producent próbował i czy jeszcze żyje?<br>(Nadesłała: &lt;au&gt;H. Jurkowska&lt;/&gt;)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;O WACUSIU&lt;/&gt;<br>- Falczakowa wróciła od fryzjera. "Jak ci się podoba moja fryzura?" - zapytała Falczaka. "Wygląda, jakbyś miała perukę" - mruknął Falczak. "Bo mam!" - ucieszyła się Falczakowa.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;Kot z całego komputera lubi tylko mysz.<br>*<br>Człowiek pierwotny rozporządzał bardzo prymitywnymi narzędziami do założenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego