Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, urządzeniu domu, telewizji, paleniu papierosów
Rok powstania: 2001
samochodu to szybki motor. Te sto dwadzieścia, sto trzydzieści to moment jest na emzetce. Nie?
No pewnie.
To nie samochód, że się musi bujnąć, bo to ciężar, nie?
Przypakował nie wiem czy tam przeżył, czy nie. Cholera tam wie, ale mówili, że nie nie nieprzytomny tam był, ale nie wiem.
Ciekawe kto.
Goście do Anetki.
Żaneta z tym chłopakiem?
Niedługo się cieplej zrobi, to będą co chwila leżeć.
Strasznie na tych motorach giną.
Jeżdżą, ale jeżdżą makabrycznie. Ja nieraz się patrzę, bryk, patrzę motor. I zmieniłbym pas na przykład, wiesz, chcę zmienić pas, ja patrzę, a motor mam pod tym. Ni
samochodu to szybki motor. Te sto dwadzieścia, sto trzydzieści to moment jest na emzetce. Nie? &lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;No pewnie. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To nie samochód, że się musi bujnąć, bo to ciężar, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Przypakował nie wiem czy tam przeżył, czy nie. Cholera tam wie, ale mówili, że nie nie nieprzytomny tam był, ale nie wiem.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ciekawe kto.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Goście do Anetki.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Żaneta z tym chłopakiem?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Niedługo się cieplej zrobi, to będą co chwila leżeć. &lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Strasznie na tych motorach giną. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Jeżdżą, ale jeżdżą makabrycznie. Ja nieraz się patrzę, bryk, patrzę motor. I zmieniłbym pas na przykład, wiesz, chcę zmienić pas, ja patrzę, a motor mam pod tym. Ni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!