Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 05.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2002
mieć aktualne informacje o zgonach, zakłady pogrzebowe wcale nie potrzebują przekupywać lekarzy i sanitariuszy pogotowia ratunkowego. Wystarczy nabyć w sklepie za kilkaset złotych skaner do podsłuchiwania. Urządzenia są w branży pogrzebowej bardzo popularne. - Oskarża się nas o najgorsze: zabijanie pacjentów, handel cudzym nieszczęściem, korupcję - mówi jeden z pracowników warszawskiego pogotowia. - Ciekawe, dlaczego do tej pory nikt nie napisał, że zakład pogrzebowy wcale nie musi nam proponować pieniędzy za informację o zgonie?
Przecież nasze rozmowy z dyspozytorem są na bieżąco transmitowane na analogowym, przestarzałym kanale radiowym i każdy może je podsłuchać. - Ile to razy bywało, że przed blokiem, w którym ktoś zmarł
mieć aktualne informacje o zgonach, zakłady pogrzebowe wcale nie potrzebują przekupywać lekarzy i sanitariuszy pogotowia ratunkowego. Wystarczy nabyć w sklepie za kilkaset złotych skaner do podsłuchiwania. Urządzenia są w branży pogrzebowej bardzo popularne. - Oskarża się nas o najgorsze: zabijanie pacjentów, handel cudzym nieszczęściem, korupcję - mówi jeden z pracowników warszawskiego pogotowia. - Ciekawe, dlaczego do tej pory nikt nie napisał, że zakład pogrzebowy wcale nie musi nam proponować pieniędzy za informację o zgonie?<br>Przecież nasze rozmowy z dyspozytorem są na bieżąco transmitowane na analogowym, przestarzałym kanale radiowym i każdy może je podsłuchać. - Ile to razy bywało, że przed blokiem, w którym ktoś zmarł
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!