Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o rodzinie,o psach,o kosmetyce
Rok powstania: 2001
bała się przyjść, że że całą noc przesiedzieć, no to to nie dałaby rady. Tym bardziej że ona niedawno wyszła ze szpitala.
A jakie ona ma dolegliwości? Nawet gdyby siedziała przy tym stole wśród gości weselnych, to co by się mogło jej stać?
No nie wiem. No ma bóle różne.
Co co jej do...
Nie wiem tak naprawdę. Bóle brzucha, ona ma marskość wątroby.
Aha, marskość wątroby ma.
To jest choroba Wilsona. To jakoś miedź odkłada się w organizmie i i właśnie to jest, że... no taka neurologiczna choroba.
Czy tak jakby też Parkinson, SM, te rzeczy, Alzheimer to to, tak?
Coś
bała się przyjść, że że całą noc przesiedzieć, no to to nie dałaby rady. Tym bardziej że ona niedawno wyszła ze szpitala.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;A jakie ona ma dolegliwości? Nawet gdyby siedziała przy tym stole wśród gości weselnych, to co by się mogło jej stać?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No nie wiem. No ma bóle różne.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Co co jej do...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie wiem tak naprawdę. Bóle brzucha, ona ma marskość wątroby.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Aha, marskość wątroby ma.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;vocal desc="sigh"&gt; To jest choroba Wilsona. To jakoś miedź odkłada się w organizmie i i właśnie to jest, że... no taka neurologiczna choroba.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Czy tak jakby też Parkinson, SM, te rzeczy, Alzheimer to to, tak?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Coś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego