Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się. Ale nasze protesty, listy z petycjami i tak nic nie zmienią - przyznaje zrezygnowany.
Agencja na plebanii? - To bezczeszczenie poważnych miejsc - oburza się Małgorzata Kantorowska (26 l.) z rządzącego miastem prawicowego ugrupowania Wspólny Chorzów, choć sama nie gardzi golizną. W listopadzie ub.r. wystąpiła na rozkładówce "Playboya". Ale takie przybytki? Co to, to nie. - W Chorzowie agencje towarzyskie wyrastają jedna po drugiej. Wykorzystuje się tam biedne dziewczyny. Od marca, jako radna, zajmę się agencjami, ograniczę ich liczbę w mieście - zapowiada Kantorowska.

Małgorzata Kantorowska (26 l.), działaczka samorządu Chorzowa
"Agencja towarzyska bezcześci miejsce"
Sama pozowałam do "Playboya", ale co to, to już za dużo. A
się. Ale nasze protesty, listy z petycjami i tak nic nie zmienią&lt;/&gt; - przyznaje zrezygnowany.<br>Agencja na plebanii? &lt;q&gt;- To bezczeszczenie poważnych miejsc&lt;/&gt; - oburza się Małgorzata Kantorowska (26 l.) z rządzącego miastem prawicowego ugrupowania Wspólny Chorzów, choć sama nie gardzi golizną. W listopadzie ub.r. wystąpiła na rozkładówce "Playboya". Ale takie przybytki? Co to, to nie. &lt;q&gt;- W Chorzowie agencje towarzyskie wyrastają jedna po drugiej. Wykorzystuje się tam biedne dziewczyny. Od marca, jako radna, zajmę się agencjami, ograniczę ich liczbę w mieście&lt;/&gt; - zapowiada Kantorowska.<br><br>Małgorzata Kantorowska (26 l.), działaczka samorządu Chorzowa<br>&lt;tit1&gt;"Agencja towarzyska bezcześci miejsce"&lt;/&gt;<br>Sama pozowałam do "Playboya", ale co to, to już za dużo. A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!