Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Staroci. Znajdują się one również w kalendarzu Polskiej Federacji Klubów Kolekcjonerskich. Tak jak w roku ubiegłym, odbędą się one na placu za restauracją "Kolorowa". Tradycyjnie targom towarzyszyć będzie aukcja, która rozpocznie się w piątek, 13 sierpnia o godz. 11.00. Licytację, jak zwykle, poprowadzi wiceprezes Tatrzańskiego Klubu Kolekcjonerów - Marian Zacharko.
Codziennie od poniedziałku, 9 sierpnia w godz. od 10.00 do 14.00 w Zakopanem przy Placu Niepodległości 6 przyjmowane będą do sprzedaży aukcyjnej stare przedmioty, m.in. meble, obrazy, zegary. Można też tam zasięgnąć wszelkich informacji.
Wstęp na plac targowy jest bezpłatny. Opłata będzie pobierana jedynie od osób sprzedających. Za
Staroci. Znajdują się one również w kalendarzu Polskiej Federacji Klubów Kolekcjonerskich. Tak jak w roku ubiegłym, odbędą się one na placu za restauracją "Kolorowa". Tradycyjnie targom towarzyszyć będzie aukcja, która rozpocznie się w piątek, 13 sierpnia o godz. 11.00. Licytację, jak zwykle, poprowadzi wiceprezes Tatrzańskiego Klubu Kolekcjonerów - Marian Zacharko.<br>Codziennie od poniedziałku, 9 sierpnia w godz. od 10.00 do 14.00 w Zakopanem przy Placu Niepodległości 6 przyjmowane będą do sprzedaży aukcyjnej stare przedmioty, m.in. meble, obrazy, zegary. Można też tam zasięgnąć wszelkich informacji.<br>Wstęp na plac targowy jest bezpłatny. Opłata będzie pobierana jedynie od osób sprzedających. Za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego