Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 13.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z firmą DUO. PETRO TANK zaskarżył wynik przetargu. 8 stycznia 2001 r. dyrektor ZTS w Bydgoszczy poinformował m.in. Piotrowską, Galerę i Rybińskiego, że ceny zakupu paliw w DUO są nie do przyjęcia. Trzy dni później dyrektor ZTS w Łodzi poinformował zastępcę dyr. gen. PP Mirosława Jakubowskiego, że umowa z DUO jest niekorzystna dla poczty. W innych ZTS-ach rozpoczęło się renegocjowanie cen dostarczanego paliwa. Turczyński zawiadomił prokuraturę o niewłaściwym przebiegu przetargu dopiero 21 czerwca. Aktualnie sprawę, wielowątkową, bo nie chodzi tylko o paliwa, prowadzi wydział ds. przestępczości zorganizowanej w Lublinie.
HUBERT BISKUPSKI


Bój w jaskiniach

W Górach Białych zapanował więc
z firmą DUO. PETRO TANK zaskarżył wynik przetargu. 8 stycznia 2001 r. dyrektor ZTS w Bydgoszczy poinformował m.in. Piotrowską, Galerę i Rybińskiego, że ceny zakupu paliw w DUO są nie do przyjęcia. Trzy dni później dyrektor ZTS w Łodzi poinformował zastępcę dyr. gen. PP Mirosława Jakubowskiego, że umowa z DUO jest niekorzystna dla poczty. W innych ZTS-ach rozpoczęło się renegocjowanie cen dostarczanego paliwa. Turczyński zawiadomił prokuraturę o niewłaściwym przebiegu przetargu dopiero 21 czerwca. Aktualnie sprawę, wielowątkową, bo nie chodzi tylko o paliwa, prowadzi wydział ds. przestępczości zorganizowanej w Lublinie.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;HUBERT BISKUPSKI&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Bój w jaskiniach&lt;/&gt;<br><br>W Górach Białych zapanował więc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!