Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
obywateli polskich, wśród których było co najmniej 4075 osób zakażonych w związku z używaniem narkotyków. Ogółem odnotowano 869 zachorowań na AIDS, z czego 488 osób zmarło.
Radą i pomocą przy pisaniu tekstu służyli Marysia i Krzysztof ze Stowarzyszenia Na Rzecz AIDS "Bądź ze mną".

Trzy rodzaje testów na AIDS:

HIV/DUO - test najnowszej generacji, można go wykonać już po dwóch tygodniach od tzw. ryzykownego zachowania. Wykrywa obecność przeciwciał anty-HIV oraz antygenu P24 (białko wirusowe).
ELISA - najpopularniejszy. Jeszcze rok temu specjaliści zalecali wykonywanie go po trzech miesiącach od ryzykownego zachowania. Obecnie można kupić jego udoskonaloną wersję pozwalającą na wykrycie przeciwciał anty
obywateli polskich, wśród których było co najmniej 4075 osób zakażonych w związku z używaniem narkotyków. Ogółem odnotowano 869 zachorowań na AIDS, z czego 488 osób zmarło.<br>Radą i pomocą przy pisaniu tekstu służyli Marysia i Krzysztof ze Stowarzyszenia Na Rzecz AIDS "Bądź ze mną".<br><br>&lt;tit&gt;Trzy rodzaje testów na AIDS:&lt;/&gt;<br><br>HIV/DUO - test najnowszej generacji, można go wykonać już po dwóch tygodniach od tzw. ryzykownego zachowania. Wykrywa obecność przeciwciał anty-HIV oraz antygenu P24 (białko wirusowe).<br>ELISA - najpopularniejszy. Jeszcze rok temu specjaliści zalecali wykonywanie go po trzech miesiącach od ryzykownego zachowania. Obecnie można kupić jego udoskonaloną wersję pozwalającą na wykrycie przeciwciał anty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!