Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1972
wrażliwą, suchą cerę. Jakie środki są przy tego typu cerze zalecane".
Rano proponuję spłukiwać twarz letnią, przegotowaną wodą a następnie oczyszczać mleczkiem kosmetycznym Dalia lub śmietanką kosmetyczną. W tej porze roku, zarówno na dzień, jak i na noc stosować kremy nawilżające (Tilia, Różany, Avit, Aktywujący).
Wieczorem, po zmyciu makijażu mleczkiem Dalia, umyć twarz ciepłą przegotowaną wodą i mydłem rumiankowym lub innym, przetłuszczonym. Po delikatnym osuszeniu - wklepać w skórę twarzy i szyi odżywczy płyn Tilia. Odżywczy krem nawilżający stosować na noc tylko pod oczy i na szyję (Vil, Ron, OW/3).
Raz w tygodniu stosować maseczkę z żółtka z odrobiną naturalnego miodu
wrażliwą, suchą cerę. Jakie środki są przy tego typu cerze zalecane".<br>Rano proponuję spłukiwać twarz letnią, przegotowaną wodą a następnie oczyszczać mleczkiem kosmetycznym Dalia lub śmietanką kosmetyczną. W tej porze roku, zarówno na dzień, jak i na noc stosować kremy nawilżające (Tilia, Różany, Avit, Aktywujący).<br>Wieczorem, po zmyciu makijażu mleczkiem Dalia, umyć twarz ciepłą przegotowaną wodą i mydłem rumiankowym lub innym, przetłuszczonym. Po delikatnym osuszeniu - wklepać w skórę twarzy i szyi odżywczy płyn Tilia. Odżywczy krem nawilżający stosować na noc tylko pod oczy i na szyję (Vil, Ron, OW/3).<br>Raz w tygodniu stosować maseczkę z żółtka z odrobiną naturalnego miodu
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!