Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1972
wrażliwą, suchą cerę. Jakie środki są przy tego typu cerze zalecane".
Rano proponuję spłukiwać twarz letnią, przegotowaną wodą a następnie oczyszczać mleczkiem kosmetycznym Dalia lub śmietanką kosmetyczną. W tej porze roku, zarówno na dzień, jak i na noc stosować kremy nawilżające (Tilia, Różany, Avit, Aktywujący).
Wieczorem, po zmyciu makijażu mleczkiem Dalia, umyć twarz ciepłą przegotowaną wodą i mydłem rumiankowym lub innym, przetłuszczonym. Po delikatnym osuszeniu - wklepać w skórę twarzy i szyi odżywczy płyn Tilia. Odżywczy krem nawilżający stosować na noc tylko pod oczy i na szyję (Vil, Ron, OW/3).
Raz w tygodniu stosować maseczkę z żółtka z odrobiną naturalnego miodu
wrażliwą, suchą cerę. Jakie środki są przy tego typu cerze zalecane".<br>Rano proponuję spłukiwać twarz letnią, przegotowaną wodą a następnie oczyszczać mleczkiem kosmetycznym Dalia lub śmietanką kosmetyczną. W tej porze roku, zarówno na dzień, jak i na noc stosować kremy nawilżające (Tilia, Różany, Avit, Aktywujący).<br>Wieczorem, po zmyciu makijażu mleczkiem Dalia, umyć twarz ciepłą przegotowaną wodą i mydłem rumiankowym lub innym, przetłuszczonym. Po delikatnym osuszeniu - wklepać w skórę twarzy i szyi odżywczy płyn Tilia. Odżywczy krem nawilżający stosować na noc tylko pod oczy i na szyję (Vil, Ron, OW/3).<br>Raz w tygodniu stosować maseczkę z żółtka z odrobiną naturalnego miodu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!