Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 02.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
jak przed spotkaniem w Szarm Al Szejk), ale jedynie kilkanaście ostrzeżeń. - Nie ulega wątpliwości, że zagrożenie atakami zmusza policję i wojsko do zaostrzenia środków bezpieczeństwa. Stanowi to dodatkowe obciążenie w okresie przygotowania akcji likwidacji osiedli wymagającej zmobilizowania znacznych sił i środków - stwierdza gazeta "Yediot Achronot".

Władze Syrii odrzuciły oskarżenia, iż Damaszek stał za zamachem w Tel Awiwie. Biały Dom zażądał od władz palestyńskich niezwłocznych i wiarygodnych działań w celu znalezienia odpowiedzialnych za atak i postawienia ich przed sądem.

Ben Adam z Tel Awiwu

WŁOCHY • Kto rządzi Kościołem katolickim?
Niemy papież

To pierwszy raz, gdy Jan Paweł II nie celebrował osobiście
jak przed spotkaniem w Szarm Al Szejk), ale jedynie kilkanaście ostrzeżeń. - Nie ulega wątpliwości, że zagrożenie atakami zmusza policję i wojsko do zaostrzenia środków bezpieczeństwa. Stanowi to dodatkowe obciążenie w okresie przygotowania akcji likwidacji osiedli wymagającej zmobilizowania znacznych sił i środków - stwierdza gazeta "Yediot Achronot".<br><br>Władze Syrii odrzuciły oskarżenia, iż Damaszek stał za zamachem w Tel Awiwie. Biały Dom zażądał od władz palestyńskich niezwłocznych i wiarygodnych działań w celu znalezienia odpowiedzialnych za atak i postawienia ich przed sądem.<br><br>&lt;au&gt;Ben Adam z Tel Awiwu&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;WŁOCHY &#149; Kto rządzi Kościołem katolickim?&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Niemy papież&lt;/&gt;<br><br>To pierwszy raz, gdy Jan Paweł II nie celebrował osobiście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego