Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Krzysztof Bychowski
Tytuł: strona internetowa mieszkańców Marek
Rok: 2003
Markach
12 stycznia 2003r odbył się XI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce plaga wolontariuszy wyległa na ulice, aby przez swoja całodzienną kwestą wesprzeć potrzebujące dzieciaki. W tym roku Orkiestra zagrała też w Markach.
Wśród wolontariuszy kwestujących na ulicach naszego miasta były cztery harcerki z "Arkadii": Gosia, Paulina, Danka i Kasia. Kwestowałyśmy przede wszystkim w pobliżu kościoła św. Izydora po wszystkich porannych Mszach Świętych. Większość mieszkańców było bardzo życzliwych - z uśmiechem i miłym słowem wrzucali do naszych puszek "symboliczne złotówki".
Po południu przeniosłyśmy się do Warszawy i zbierałyśmy m. in. na Starówce, Placu Bankowym i w Centrum aby o
Markach&lt;/&gt;<br>12 stycznia 2003r odbył się XI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce plaga wolontariuszy wyległa na ulice, aby przez swoja całodzienną kwestą wesprzeć potrzebujące dzieciaki. W tym roku Orkiestra zagrała też w Markach. <br>Wśród wolontariuszy kwestujących na ulicach naszego miasta były cztery harcerki z "Arkadii": Gosia, Paulina, Danka i Kasia. Kwestowałyśmy przede wszystkim w pobliżu kościoła św. Izydora po wszystkich porannych Mszach Świętych. Większość mieszkańców było bardzo życzliwych - z uśmiechem i miłym słowem wrzucali do naszych puszek "symboliczne złotówki". <br>Po południu przeniosłyśmy się do Warszawy i zbierałyśmy m. in. na Starówce, Placu Bankowym i w Centrum aby o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego