Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2003
tytułowego domu na krańcu świata jest swoistym dążeniem do stabilizacji, jest dowodem na organiczna potrzebę posiadania swojego miejsca na ziemi. Jeden z bohaterów mówi, że ten dom, to miejsce, z którego się ciągle ucieka, i do którego się ciągle wraca.
IDIOTKA. MIŁOŚĆ W NOWYM JORKU.
Hanna Bakuła, Wydawnictwo: Świat Książki
Debiutancka powieść Hanny Bakuły, znanej malarki, pisarki i felietonistki, autorki siedmiu książek. "Idiotka" to historia młodej malarki, która wyrusza za ocean, aby zrealizować swój własny American Dream. Rzeczywistość szybko weryfikuje naiwne marzenia o wspaniałym życiu, a burzliwy romans kończy się równie szybko jak zaczyna.
Powieść w dużej mierze oparta jest na
tytułowego domu na krańcu świata jest swoistym dążeniem do stabilizacji, jest dowodem na organiczna potrzebę posiadania swojego miejsca na ziemi. Jeden z bohaterów mówi, że ten dom, to miejsce, z którego się ciągle ucieka, i do którego się ciągle wraca.<br>IDIOTKA. MIŁOŚĆ W NOWYM JORKU.<br>Hanna Bakuła, Wydawnictwo: Świat Książki<br>Debiutancka powieść Hanny Bakuły, znanej malarki, pisarki i felietonistki, autorki siedmiu książek. "Idiotka" to historia młodej malarki, która wyrusza za ocean, aby zrealizować swój własny American Dream. Rzeczywistość szybko weryfikuje naiwne marzenia o wspaniałym życiu, a burzliwy romans kończy się równie szybko jak zaczyna.<br>Powieść w dużej mierze oparta jest na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego