Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotka polityczna
Rok: 2000
ciągle, czegoś co w biznesowej terminologii angielskiej nazywane jest "spirit". Co prawda wielu Polaków wykazało się w ostatnich latach przedsiębiorczością, ale takich ludzi nigdy nie jest za dużo, a inicjatywy i przedsiębiorczości nigdy za wiele. Polsce wciąż brakuje ludzi wykształconych, spragnionych sukcesu, a na dodatek posiadających zmysł do robienia interesów. Dlatego też zresztą w czasie pobytu naszej misji na Florydzie, gdzie jest dosyć liczna Polonia, starałem się namawiać Polonusów do zainwestowania w Polsce. Zwłaszcza przedstawicieli młodego pokolenia, którzy studiując w Stanach obyci są z kulturą biznesową, mają wiedzą na temat robienia interesów i motywację do osiągnięcia sukcesu.
- Takie zachęty są chyba potrzebne
ciągle, czegoś co w biznesowej terminologii angielskiej nazywane jest "spirit". Co prawda wielu Polaków wykazało się w ostatnich latach przedsiębiorczością, ale takich ludzi nigdy nie jest za dużo, a inicjatywy i przedsiębiorczości nigdy za wiele. Polsce wciąż brakuje ludzi wykształconych, spragnionych sukcesu, a na dodatek posiadających zmysł do robienia interesów. Dlatego też zresztą w czasie pobytu naszej misji na Florydzie, gdzie jest dosyć liczna Polonia, starałem się namawiać Polonusów do zainwestowania w Polsce. Zwłaszcza przedstawicieli młodego pokolenia, którzy studiując w Stanach obyci są z kulturą biznesową, mają wiedzą na temat robienia interesów i motywację do osiągnięcia sukcesu. <br>&lt;hi&gt;- Takie zachęty są chyba potrzebne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!