Typ tekstu: Książka
Autor: Nawrocka Magdalena
Tytuł: Krzywe zwierciadło
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 1994
Jeszcze wczoraj w rozmowie uznał, że właściwie jestem już gotowa, aby mnie poddać korygującej próbie, jakim jest takie wyjście. Zostało ono pomyślane jako zaplanowana wstępna konfrontacja z dotychczasowym życiem. Nie było też mowy o jakichkolwiek papierkowych problemach, administracyjnych obstrukcjach. Mogę więc najspokojniej traktować, że mi ten weekend w domu obiecał. Dobra nasza.
I faktycznie wszystko byłoby świetnie, gdyby nie to, że "Doktor Filozof" ulotnił się jak kamfora, zniknął od wczoraj z placu boju. Od naszej budującej i napawającej mnie nadzieją rozmowy nie pokazał się ani razu. A dzisiaj jest już czwartek.

* * * * *

Straszny bałagan w tej klinice. Kooperacja szwankuje. Dziw, że to w
Jeszcze wczoraj w rozmowie uznał, że właściwie jestem już gotowa, aby mnie poddać korygującej próbie, jakim jest takie wyjście. Zostało ono pomyślane jako zaplanowana wstępna konfrontacja z dotychczasowym życiem. Nie było też mowy o jakichkolwiek papierkowych problemach, administracyjnych obstrukcjach. Mogę więc najspokojniej traktować, że mi ten weekend w domu obiecał. Dobra nasza. <br>I faktycznie wszystko byłoby świetnie, gdyby nie to, że "Doktor Filozof" ulotnił się jak kamfora, zniknął od wczoraj z placu boju. Od naszej budującej i napawającej mnie nadzieją rozmowy nie pokazał się ani razu. A dzisiaj jest już czwartek. <br><br>* * * * *<br><br>Straszny bałagan w tej klinice. Kooperacja szwankuje. Dziw, że to w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego