Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
Taki sposób naklejania sprawia, że klejąca strona plasterka nie dotyka Twoich palców - przez co Systen(r) doskonale przylega nie odkleja się nawet w gorącej kąpieli.
Najlepiej naklejać Systen(r) na górną część pośladka lub na skórę brzucha - zawsze poniżej talii. Skóra powinna być wymyta i osuszona, nie należy jej natłuszczać. Dobrze jest za każdym razem wybierać inne miejsce do przyklejenia plasterka. Systen(r) może pozostać na skórze przez 4 dni, po tym okresie należy zużyty plasterek odkleić i ew. nakleić nowy.
Systen(r)
Naturalny i dyskretny
Pełna informacja o leku w ulotce wewnętrznej dołączonej do opakowania


FITNESS KLUB
GYMNASION

ODDAJEMY DO PAŃSTWA
Taki sposób naklejania sprawia, że klejąca strona plasterka nie dotyka Twoich palców - przez co Systen(r) doskonale przylega nie odkleja się nawet w gorącej kąpieli.<br>Najlepiej naklejać Systen(r) na górną część pośladka lub na skórę brzucha - zawsze poniżej talii. Skóra powinna być wymyta i osuszona, nie należy jej natłuszczać. Dobrze jest za każdym razem wybierać inne miejsce do przyklejenia plasterka. Systen(r) może pozostać na skórze przez 4 dni, po tym okresie należy zużyty plasterek odkleić i ew. nakleić nowy.<br>Systen(r)<br>Naturalny i dyskretny<br>Pełna informacja o leku w ulotce wewnętrznej dołączonej do opakowania&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br>&lt;tit&gt;FITNESS KLUB<br>GYMNASION&lt;/&gt;<br><br>ODDAJEMY DO PAŃSTWA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego