Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 30.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
niż jest

Jeśli chcemy optycznie powiększyć łazienkę dobrze jest zastosować duże lustra klejone do ścian. Ta iluzja przestrzeni jest naprawdę zaskakująco sugestywna.
Niebagatelną kwestią jest także oświetlenie. Najbardziej praktyczne pozostaje białe światło halogenowe wbudowane w podwieszany sufit. Gdy pomieszczenie jest za niskie na takie rozwiązanie, istnieje możliwość zastosowania reflektorów halogenowych. Dobrze jest również umieścić przy lustrze światło punktowe niezbędne przy robieniu makijażu lub goleniu. Projektując łazienkę warto pamiętać, że jest to pomieszczenie, w którym zaczynamy i kończymy dzień. Dobrze więc wchodzić do niego z przyjemnością.
Magdalena Tymcik


światło i dźwięk

Każda konstrukcja utrudniająca złodziejowi dostęp do lokalu jest ważna. Najistotniejsza jednak wydaje
niż jest&lt;/&gt;<br><br>Jeśli chcemy optycznie powiększyć łazienkę dobrze jest zastosować duże lustra klejone do ścian. Ta iluzja przestrzeni jest naprawdę zaskakująco sugestywna. <br>Niebagatelną kwestią jest także oświetlenie. Najbardziej praktyczne pozostaje białe światło halogenowe wbudowane w podwieszany sufit. Gdy pomieszczenie jest za niskie na takie rozwiązanie, istnieje możliwość zastosowania reflektorów halogenowych. Dobrze jest również umieścić przy lustrze światło punktowe niezbędne przy robieniu makijażu lub goleniu. Projektując łazienkę warto pamiętać, że jest to pomieszczenie, w którym zaczynamy i kończymy dzień. Dobrze więc wchodzić do niego z przyjemnością. <br>&lt;au&gt;Magdalena Tymcik &lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;światło i dźwięk&lt;/&gt;<br><br>Każda konstrukcja utrudniająca złodziejowi dostęp do lokalu jest ważna. Najistotniejsza jednak wydaje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego