Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
pokrewieństwie szczególnie bardzo bliskim przez niedoświadczonych hodowców niesie za sobą ryzyko urodzenia się potomstwa z wadami np. z rozszczepem podniebienia lub ze zniekształconymi kończynami, czasem też może dojść do śmierci płodów jeszcze w łonie matki.
Cenne są reproduktory mające w rodowodzie wybitnych przodków - ich cechy mogą być przekazywane następnym pokoleniom. Dobrze jest też podczas wyboru męża dla naszej suni poobserwować potomstwo jakie daje pies z innymi sukami. Stwarza to możliwość wyciągnięcia praktycznych wniosków jakie cechy dany reproduktor przekazuje potomstwu. Z tego powodu warto odwiedzać wystawy psów i zainteresować się ojcami osobników uzyskujących najlepsze wyniki.

A teraz trochę na temat dziedziczenia kolorów u
pokrewieństwie szczególnie bardzo bliskim przez niedoświadczonych hodowców niesie za sobą ryzyko urodzenia się potomstwa z wadami np. z rozszczepem podniebienia lub ze zniekształconymi kończynami, czasem też może dojść do śmierci płodów jeszcze w łonie matki. <br>Cenne są reproduktory mające w rodowodzie wybitnych przodków - ich cechy mogą być przekazywane następnym pokoleniom. Dobrze jest też podczas wyboru męża dla naszej suni poobserwować potomstwo jakie daje pies z innymi sukami. Stwarza to możliwość wyciągnięcia praktycznych wniosków jakie cechy dany reproduktor przekazuje potomstwu. Z tego powodu warto odwiedzać wystawy psów i zainteresować się ojcami osobników uzyskujących najlepsze wyniki. &lt;/&gt;<br><br>A teraz trochę na temat dziedziczenia kolorów u
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego