Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Adam Bachleda Curuś - burmistrz Zakopanego, był nieuchwytny dla naszych reporterów. Znane są jednak wcześniejsze jego publiczne oświadczenia, że nie czyta "Tygodnika".Koncert w kościele św. Katarzyny - Na dwoje skrzypiec

We wtorek 10 sierpnia w kościele św. Katarzyny w Nowym Targu wystąpi para skrzypków - Ilona Nieciąg i Krzysztof Leksycki czyli zespół "Duo Sonore". Początek o godz. 18.30.
Podczas koncertu, zatytułowanego "Wieczór na dwoje skrzypiec", można będzie usłyszeć utwory W.A. Mozarta, J.F. Haendla, Lothara von Knorra, S. Prokofiewa i innych. Generalnym sponsorem wtorkowego koncertu jest BPH S.A. Oddział Nowy Targ. Wstęp wolny.
Tworzący zespół skrzypkowie są absolwentami Krakowskiej Akademii
Adam Bachleda Curuś - burmistrz Zakopanego, był nieuchwytny dla naszych reporterów. Znane są jednak wcześniejsze jego publiczne oświadczenia, że nie czyta "Tygodnika".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Koncert w kościele św. Katarzyny - Na dwoje skrzypiec&lt;/tit&gt;<br><br>We wtorek 10 sierpnia w kościele św. Katarzyny w Nowym Targu wystąpi para skrzypków - Ilona Nieciąg i Krzysztof Leksycki czyli zespół "Duo Sonore". Początek o godz. 18.30.<br>Podczas koncertu, zatytułowanego "Wieczór na dwoje skrzypiec", można będzie usłyszeć utwory W.A. Mozarta, J.F. Haendla, Lothara von Knorra, S. Prokofiewa i innych. Generalnym sponsorem wtorkowego koncertu jest BPH S.A. Oddział Nowy Targ. Wstęp wolny.<br>Tworzący zespół skrzypkowie są absolwentami Krakowskiej Akademii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!