Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
do pamiątkowej fotografii.
Największe brawa (być może ze względu na rodzaj publiki) zebrał cygański zespół "Ciercheń", prowadzony przez Franciszka Gabora. Nowotarscy Romowie dali też nieplanowany występ na przejściu granicznym w Łysej Polanie, czekając na kolejkę do odprawy.
Na scenie przed Ratuszem oprócz "Cierchenia" wystąpili "Śwarni", "Richard Band", "Be Free", "Blues Duo" i "Tambu". Koncert poprowadził Paweł Gędłek, aktor Teatru Ludowego w Krakowie.
Beata ZalotRozczarowani turyści

Przyjemnie spędza się czas w Tatrach. Turysta zostawia tu dużo pieniędzy; hotele, kwatery, parkingi, wejścia do Parku. W nasilonym ruchu turystycznym żerują również i hieny. Taką to hieną okazał się pracownik PKL nr 168, który
do pamiątkowej fotografii.<br>Największe brawa (być może ze względu na rodzaj publiki) zebrał cygański zespół "Ciercheń", prowadzony przez Franciszka Gabora. Nowotarscy Romowie dali też nieplanowany występ na przejściu granicznym w Łysej Polanie, czekając na kolejkę do odprawy.<br>Na scenie przed Ratuszem oprócz "Cierchenia" wystąpili "Śwarni", "Richard Band", "Be Free", "Blues Duo" i "Tambu". Koncert poprowadził Paweł Gędłek, aktor Teatru Ludowego w Krakowie.<br>&lt;au&gt;Beata Zalot&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozczarowani turyści&lt;/tit&gt;<br><br>Przyjemnie spędza się czas w Tatrach. Turysta zostawia tu dużo pieniędzy; hotele, kwatery, parkingi, wejścia do Parku. W nasilonym ruchu turystycznym żerują również i hieny. Taką to hieną okazał się pracownik PKL nr 168, który
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!