Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Michelle Pfeiffer.

Plany na przyszłość
Mimo że Amber jest w pełni zadowolona z pracy modelki i aktorki, to jej największym marzeniem jest założenie rodziny i macierzyństwo. Wraz z narzeczonym Christianem McCaw'em planują wkrótce dziecko.


Makijaż z okładki:
Makijaż Amber wykonany został kosmetykami firmy Elizabeth Arden.
Oczy:
Makijażyści użyli podwójnego cienia Duo Ombres ť PupiŻres w kolorze Vanilla/Mahogany 04. Jasnym cieniem pomalowali górne powieki, a ciemnym zewnętrzne kąciki oczu. Rzęsy Amber pokryli czarnym tuszem Natural Volume.
Policzki:
Kości policzkowe podkreślili różem Ombre ť Joues w kolorze Woodrose 07.
Usta:
Usta modelki zostały delikatnie pomalowane szminką Rouge ť LŻvres Exceptionnel w kolorze
Michelle Pfeiffer.<br><br>Plany na przyszłość<br>Mimo że Amber jest w pełni zadowolona z pracy modelki i aktorki, to jej największym marzeniem jest założenie rodziny i macierzyństwo. Wraz z narzeczonym Christianem McCaw'em planują wkrótce dziecko.<br><br><br>Makijaż z okładki:<br>Makijaż Amber wykonany został kosmetykami firmy Elizabeth Arden.<br>Oczy:<br>Makijażyści użyli podwójnego cienia Duo Ombres &#357; PupiŻres w kolorze Vanilla/Mahogany 04. Jasnym cieniem pomalowali górne powieki, a ciemnym zewnętrzne kąciki oczu. Rzęsy Amber pokryli czarnym tuszem Natural Volume.<br>Policzki:<br>Kości policzkowe podkreślili różem Ombre &#357; Joues w kolorze Woodrose 07.<br>Usta:<br>Usta modelki zostały delikatnie pomalowane szminką Rouge &#357; LŻvres Exceptionnel w kolorze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!