Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
była w kolorze czarnym, nosiłam proste, zaczesane do tyłu włosy. Lecz teraz eksperymentuję z kolorami, wesołymi ubraniami i bardziej puszystymi włosami.

Miękka skórzana spódniczka jest tak wygodna, że możesz założyć ją na plażę.
- Christine Ganeaux

Makijaż z okładki
Lamar Fullilove do makijażu użyła kosmetyków Clinique.
Oczy: podwójne cienie do oczu - Duo in No-Show Taupes w kolorze głębokiego brązu; rzęsy - Naturally Glossy Mascara w kolorze głębokiej czerni.

Policzki:
róż do policzków - Blushwear w kolorze Rosy Blush.

Usta:
Szminka w kolorze połyskliwego różu - Liquid Lipstick SPF 15 w kolorze Pure Heaven; konturówka - Quickliner for Lips w kolorze Baby Buff.

Na okładce:
Bawełniany
była w kolorze czarnym, nosiłam proste, zaczesane do tyłu włosy. Lecz teraz eksperymentuję z kolorami, wesołymi ubraniami i bardziej puszystymi włosami. <br><br>Miękka skórzana spódniczka jest tak wygodna, że możesz założyć ją na plażę. <br>- Christine Ganeaux<br><br>Makijaż z okładki<br>Lamar Fullilove do makijażu użyła kosmetyków Clinique. <br>Oczy: podwójne cienie do oczu - Duo in No-Show Taupes w kolorze głębokiego brązu; rzęsy - Naturally Glossy Mascara w kolorze głębokiej czerni.<br><br>Policzki:<br>róż do policzków - Blushwear w kolorze Rosy Blush.<br><br>Usta: <br>Szminka w kolorze połyskliwego różu - Liquid Lipstick SPF 15 w kolorze Pure Heaven; konturówka - Quickliner for Lips w kolorze Baby Buff.<br><br>Na okładce:<br>Bawełniany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego