Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
rozdziału jezdni mają być zasadzone krzewy zabezpieczające przed oślepianiem światłami.
Trzykrotnie do 2027 roku, kiedy kończy się koncesja Stal-exportu SA na pobór opłat i eksploatację drogi, przeprowadzone zostaną remonty kapitalne.
Spółka nie ujawnia swoich prognozowanych zysków. Jak powiedział Niemczyński, ok. roku 2008, firma zacznie dzielić się wpływami.
(PAP)KalejdoskopDziarski staruszek szarżował na czołg

OBYCZAJE Austriacki rolnik nie wytrzymał, kiedy czołg przejechał mu przez pole podczas manewrów. Mimo 64 lat, wskoczył na pojazd, spoliczkował dowódcę, a potem przesiadł się na traktor i natarł na grupę żołnierzy.
Przesłuchiwany przez policję powiedział, że zdenerwował się, gdy zobaczył, jak czołg jedzie przez jego
rozdziału jezdni mają być zasadzone krzewy zabezpieczające przed oślepianiem światłami.<br>Trzykrotnie do 2027 roku, kiedy kończy się koncesja Stal-exportu SA na pobór opłat i eksploatację drogi, przeprowadzone zostaną remonty kapitalne.<br>Spółka nie ujawnia swoich prognozowanych zysków. Jak powiedział Niemczyński, ok. roku 2008, firma zacznie dzielić się wpływami.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=7&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kalejdoskop&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dziarski staruszek szarżował na czołg&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;OBYCZAJE&lt;/&gt; Austriacki rolnik nie wytrzymał, kiedy czołg przejechał mu przez pole podczas manewrów. Mimo 64 lat, wskoczył na pojazd, spoliczkował dowódcę, a potem przesiadł się na traktor i natarł na grupę żołnierzy.<br>Przesłuchiwany przez policję powiedział, że zdenerwował się, gdy zobaczył, jak czołg jedzie przez jego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!