Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Europejczyk wstydzę się takich kandydatów.
Leopold Wokotrub

Listy do Busha
Chciałbym podziękować redakcji Faktu za pomysł wysyłania listów do prezydenta Busha. Ale powinniście to zrobić troszkę wcześniej i jeszcze bardziej nagłośnić.
Piotr Jasiński z Gorzowa Wlkp.

Języki panowie, panie!
Myślę, że w boju prominentów o unijne posady poleje się krew. Ech, ta kasa (117 tys. zł), naprawdę warto! Jest tylko jeden problem: tam trzeba pracować, a nie opuszczać salę, bo mi się nie chce. No i języki panowie, panie!
Szczepan z Gliwic

Problem sam się rozwiąże
Niech Hausner i Miller przeżyją za 600 zł brutto na świadczeniach przedemerytalnych za 40 lat
Europejczyk wstydzę się takich kandydatów. <br>&lt;au&gt;Leopold Wokotrub&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;Listy do Busha&lt;/&gt;<br>Chciałbym podziękować redakcji Faktu za pomysł wysyłania listów do prezydenta Busha. Ale powinniście to zrobić troszkę wcześniej i jeszcze bardziej nagłośnić.<br>&lt;au&gt;Piotr Jasiński z Gorzowa Wlkp.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;Języki panowie, panie!&lt;/&gt;<br>Myślę, że w boju prominentów o unijne posady poleje się krew. Ech, ta kasa (117 tys. zł), naprawdę warto! Jest tylko jeden problem: tam trzeba pracować, a nie opuszczać salę, bo mi się nie chce. No i języki panowie, panie!<br>&lt;au&gt;Szczepan z Gliwic&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;Problem sam się rozwiąże&lt;/&gt;<br>Niech Hausner i Miller przeżyją za 600 zł brutto na świadczeniach przedemerytalnych za 40 lat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!