Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 38
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
na studia, duża liczba absolwentów szkół średnich nie została przyjęta na studia podczas lipcowych egzaminów. Jednak dla tych wszystkich osób jest jeszcze szansa na zdobycie indeksów we wrześniu, w związku z ciągle trwającą rekrutacją, prowadzoną przez uczelnie niepaństwowe.
Co prawda, nauka na tych uczelniach jest odpłatna, jednak planowane przez Ministerstwo Edukacji wprowadzenie opłat za studia na uczelniach państwowych oraz coraz wyższy poziom nauczania w szkołach niepublicznych, możliwość wprowadzania autorskich programów nauczania i przyjazna studentowi atmosfera nauczania sprawia, że oferta szkół niepaństwowych staje się bardzo atrakcyjna.
W celu ułatwienia ewentualnego wyboru, prezentujemy poniżej kilka największych uczelni prywatnych w Krakowie.

*

Profesjonalna Szkoła Biznesu
na studia, duża liczba absolwentów szkół średnich nie została przyjęta na studia podczas lipcowych egzaminów. Jednak dla tych wszystkich osób jest jeszcze szansa na zdobycie indeksów we wrześniu, w związku z ciągle trwającą rekrutacją, prowadzoną przez uczelnie niepaństwowe.<br>Co prawda, nauka na tych uczelniach jest odpłatna, jednak planowane przez Ministerstwo Edukacji wprowadzenie opłat za studia na uczelniach państwowych oraz coraz wyższy poziom nauczania w szkołach niepublicznych, możliwość wprowadzania autorskich programów nauczania i przyjazna studentowi atmosfera nauczania sprawia, że oferta szkół niepaństwowych staje się bardzo atrakcyjna.<br>W celu ułatwienia ewentualnego wyboru, prezentujemy poniżej kilka największych uczelni prywatnych w Krakowie.<br><br>*<br><br>&lt;tit&gt;Profesjonalna Szkoła Biznesu
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego