Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Przed siedzibą holenderskiego senatu protestowały wczoraj tłumy przeciwników eutanazji z organizacji "Wołać o życie"Areszt za porwanie

Pieniądze z okupu są dowodem przeciw podejrzanemu Tomaszowi P.
Kraków Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o porwanie w styczniu syna małopolskiego biznesmena. W trakcie przeszukania w mieszkaniu podejrzanego Tomasza P. znaleziono 350 tys. dolarów.
Ekspertyzy kryminalistyczne wykazały, że pieniądze pochodzą z okupu wypłaconego przez ojca porwanego. Podejrzany na wniosek prokuratury został aresztowany przez sąd.
Do porwania doszło 23 stycznia. Syn jednego z najbogatszych biznesmenów Małopolski był u znajomych bez ochrony, dwaj porywacze wciągnęli go do samochodu.
Przestępcy zażądali od ojca miliona dolarów okupu. Aby wywrzeć
Przed siedzibą holenderskiego senatu protestowały wczoraj tłumy przeciwników eutanazji z organizacji "Wołać o życie"&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Areszt za porwanie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Pieniądze z okupu są dowodem przeciw podejrzanemu Tomaszowi P.&lt;/&gt;<br>Kraków Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o porwanie w styczniu syna małopolskiego biznesmena. W trakcie przeszukania w mieszkaniu podejrzanego Tomasza P. znaleziono 350 tys. dolarów.<br>Ekspertyzy kryminalistyczne wykazały, że pieniądze pochodzą z okupu wypłaconego przez ojca porwanego. Podejrzany na wniosek prokuratury został aresztowany przez sąd.<br>Do porwania doszło 23 stycznia. Syn jednego z najbogatszych biznesmenów Małopolski był u znajomych bez ochrony, dwaj porywacze wciągnęli go do samochodu.<br>Przestępcy zażądali od ojca miliona dolarów okupu. Aby wywrzeć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!